pondělí 17. únor 2020 0:00

Mějte vůni svého šatníku pod kontrolou

Užívejte si život ve vašem městě naplno a ve společnosti svěžesti. Díky jedinečné novince společnosti Henkel – Silan Fresh Control, bude vaše oblečení vonět celý den, a to bez ohledu na to, co si pro vás vaše město připravilo. Unikátní technologie eliminuje pachy a dodá vašemu oblečení svěžest až po dobu sto dní.

Vůni našeho oblečení ovlivňuje hned několik faktorů. Samotný prací prostředek či aviváž, jsou jen jedny z nich. Aniž bychom si to uvědomovali, náš outfit do sebe každý den vstřebá atmosféru města nejen prostřednictvím svých vůní, ale i pachů. Kromě potu, kosmetiky a parfémů se tak do tkanin dostávají i pachy smogu, prachu, cigaret stejně jako různých jídel z restaurací a kaváren, kde se během dne zastavíte. Silan přichází s řešením, díky kterému zůstane vaše oblečení plné svěžesti bez ohledu na to, co ve městě během dne zažijete.

 

Tajemstvím novinky Silan Fresh Control je jedinečná technologie Odor Neutralization Technology, která prostřednictvím speciálních mikrokapslí naplněných parfémem chrání oblečení před nežádoucími pachy a udržuje ho dlouho svěží. Každý váš pohyb aktivuje vůni a vy se tak ve svém oblečení cítíte skvěle po celý den. Jedná se tak o skvělé řešení zejména pro látky se syntetickou příměsí, ve kterých pachy ulpívají daleko snadněji.

 

Novinka Silan Fresh Control je k dispozici ve dvou variantách:

 

· Silan Fresh Control Cool Fresh vás nejprve okouzlí svěžími tóny zeleného čaje a máty, které se následně rozvinou do intenzivní vůně bílého jasmínu a okvětních lístků růže.

 

· Silan Fresh Control Floral Crisps v sobě snoubí zážitek z ovocných vůní s jemným dotekem meruňky

a lesních plodů přecházející do intenzivnější gardénie a skořice.

 

Používáním aviváží Silan je oblečení nejen poddajnější, lépe se žehlí a rychleji schne, ale rovněž jej chráníte před ztrátou jeho tvaru a zabraňujete vzniku elektrostatického náboje. Navíc svěží vůně prádla vám v šatníku vydrží až po dobu sto dní.

 

Společnost Henkel je nejen inovátor v oblasti pracích prostředků, ale dlouhodobě se angažuje v nacházení udržitelných řešení. Obaly nových aviváží Silan Fresh Control jsou tak 100% recyklovatelné. Před jejich vložením do plastového odpadu je pro zvýšení efektivity třídění zbavte jejich přebalu.

 

Vyzkoušejte novinku Silan Fresh Control s jedinečnou technologií, užívejte si svůj aktivní městský život a dopřejte svému oblečení dlouhodobou svěžest!

 

Aviváže Silan Fresh Control jsou dostupné ve dvou velikostech balení za doporučenou maloobchodní cenu: 69,90 Kč (900 ml) a 139,90 Kč (1,8 l).