Hi-tech

středa, 01 červenec 2020
Společnost Lenovo představuje zcela novou generaci notebooků ThinkPad určených pro extrémní pracovní podmínky a náročné uživatele, kteří si potrpí na výkon, mobilitu a styl zároveň. Mezi nová zařízení patří odolný ThinkPad X1 Carbon 8. generace a ThinkPad L13. Praktický a lehce přenosný ThinkBook Plus a ThinkBook 13 pak ocení studenti i ti, kteří potřebují pracovat mimo kancelář. Lavinu úkolů, meetingů a všech pracovních zadání uživatelé hravě zkrotí s asistentem ThinkSmart View.
čtvrtek, 12 září 2019
Koncern JTI uvedl na český trh jako první velká tabáková firma svoji vlastní e-cigaretu Logic Compact. Nabídne snadné používání, potenciál sníženého zdravotního rizika a moderní design.
úterý, 29 leden 2019
Světová i domácí média informovala 28. ledna o tom, že úřady Spojených států amerických zveřejnily rozsáhlou sérii trestních obvinění proti společnosti Huawei. Konkrétně se jedná o obvinění z porušování amerických sankcí vůči Íránu a krádeže obchodních tajemství obchodního partnera USA.
čtvrtek, 23 srpen 2018
Mladý a talentovaný Mikolas Josef se stal ambasadorem značky Huawei pro Českou republiku. Slavnostní vyhlášení proběhlo dnes v prostorách hotelu Four Seasons při příležitosti uvedení nového smartphonu Huawei nova 3 na český trh.
pondělí, 25 červen 2018
Vyšperkujte svůj Instagram fotkami, které aktuálně frčí a získají si srdce vašich sledujících. Agentura LCG New Media prošla profily úspěšných českých influencerů a objevila pět fototrendů, které by ve vašem feedu neměly chybět.
pondělí, 21 květen 2018
V dnešní době už dávno mobilní telefony neslouží pouze k volání či zasílání zpráv, ale zvládnou toho mnohem víc. Chytré mapy pomohou s navigací, fotoaparáty s nesčetnou zásobou filtrů se postarají o nezapomenutelné snímky z dovolené a citlivé senzory zas dokáží pohlídat, kolik jste za den ušli kroků.  
pondělí, 23 duben 2018
Společnost TCL Communication, která vyrábí telefony značky Alcatel, zahájila v Česku a na Slovensku prodej smartphonů Alcatel 5 a Alcatel 3V, které byly představeny koncem února na veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně.
sobota, 21 duben 2018
Společnost Panasonic byla založena v roce 1918 a za 100 let své existence se vypracovala na světového lídra ve vývoji elektronických technologií pro oblasti bydlení, automobilového průmyslu a především spotřební elektroniky. Zakladatel firmy Konosuke Matsushita začínal s nápadem na rozdvojku, když jako mladý chlapec viděl v japonských chatrčích jen jeden kabel a jednu žárovku. V roce 1918 založil vlastní firmu, která se stala Panasonicem.
středa, 28 únor 2018
Společnost TOMTON, která se od svého vzniku v roce 2010 zaměřuje na vývoj technologicky převratných radiátorů a otopných těles, představí ve dnech 6. až 9.března 2018 v německém Essenu, na jednom z nejprestižnějších veletrhů zaměřeném na vytápění, sanitární a klimatizační techniku , základní principy bezdrátového ovládání otopného tělesa a také principy chlazení otopným tělesem.
pátek, 08 prosinec 2017
Dnes je už celkem běžné, že většinu fotek, které vyfotíte, pořídíte svým mobilním telefonem. Už dávno se však nejedná „jen o mobil“. Už to není tak, že fotky z telefonu nejsou moc povedené. Dnešní telefony jsou technicky na vysoké úrovni a některé, třeba ty od Honoru, jsou svými fotoaparáty proslulé.
Strana 1 z 5