Apetit

neděle, 19 červen 2022
Nezávislé spotřebitelské ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2022 zná své vítěze. Ve spotřebiteli oblíbeném a výrobci uznávaném prestižním marketingovém programu se v letošním roce utkalo 97 firem se 162 výrobky. Z nich spotřebitelé zvolili 50 vítězů v nejrůznějších kategoriích. Kromě klasických kategorií, jako jsou pivo, káva či pleťová kosmetika, se letos v soutěži nově objevily například kategorie bezlaktózové potraviny či speciální potraviny, které odráží vzrůstající popularitu segmentu produktů pro osoby s potravinovými intolerancemi. 
neděle, 29 květen 2022
Jak nejlépe oslavit květnový lásky čas? No přece pečením. Už naše babičky věděly, že láska prochází žaludkem, proto s námi vyzkoušejte recept na mechový dort, který ocení nejen vaši nejbližší. Dezert připomínající nadýchaný polštářek mechu, který jsme jako děti sbírávali v lese, můžete zkusit připravit v zelenější (výživnější) verzi, a to ze špaldové mouky.  rodina.
čtvrtek, 19 květen 2022
Pokud máte rádi kávu, určitě chcete držet krok s kávovými novinkami, které zrovna frčí. Cold brew jako takové sice není úplná novinka, ale stále se hledají nové možnosti, jak tuto ledovou kávu ještě zatraktivnit, třeba mangovým pyré. Jako to udělali baristé v Costa Coffee.
čtvrtek, 05 květen 2022
Věříte, že je snadné připravit skvěle vypadající a chutný dort, aniž byste museli být nutně velcí cukráři? Budete k tomu potřebovat jen tři věci; vyzkoušený recept, kvalitní ingredience a trochu fantazie. Svoje umění si můžete vyzkoušet třeba hned 8. května, kdy se slaví Den Matek. Svátek letos připadá na neděli, a tak je nesporné, že dobrý a hezký moučník, potěší nejen maminky, ale pochutná si na něm celá rodina.
pondělí, 11 duben 2022
Jedním z jídel, která nikdy nezestárnou, jsou i tradiční bramborové šišky. Můžete je podávat jako přílohu k masu nebo zelenině, ale nejlíp si je vychutnáte jen tak posypané cukrem a mákem a polité skořicovým ghíčkem. Rozplynou se na jazyku!
pátek, 08 duben 2022
Jaro je jedním z nejkrásnějších období roku. Příroda srší energií, rodí se nový život, všechno kvete a raší. Symbolem jara jsou Velikonoce, spojující v sobě pohanské i křesťanské zvyky a obyčeje, ať už jsou to vejce obarvená na červeno jako symbol lásky či mazanec coby symbol slunce, které opět nabírá na síle.
pondělí, 21 březen 2022
S blížícím se jarem má mnoho lidí na mysli nutnost úpravy jídelníčku, případně zvýšení pohybu. To vše s jediným cílem. Zlepšit si formu a přiblížit se vysněné postavě. A ačkoli si oboje žádá komplexní a dlouhodobě udržitelný přístup, na počátku této cesty může výrazně pomoci nízkosacharidová dieta. Díky ní shodíte přebytečná kila za poměrně krátký časový úsek. Jak je to možné a na jakém principu nízkosacharidová dieta funguje? 
úterý, 15 březen 2022
Jeden z nejoblíbenějších dezertů v Česku, na který narazíte téměř v každé kavárně – ano, řeč je o větrnících. Pokud jste příznivci pečení a s radostí zkoušíte i náročnější recepty, pusťte se do přípravy. K dokonalosti chybí už jen lahodná káva. Dopřejte si proto k zákusku třeba prémiovou kávu L’OR a nechte se unášet dokonalým aroma i vytříbenou chutí.
středa, 16 březen 2022
Tradiční slaný koláč qiuche pochází z Francie a skvělý jako víkendové pohoštění pro návštěvu nebo se salátem jako lehká večeře. Ve spolupráci s gurmánským obchodem e-delikatesy.cz jsme si pro vás připravili španělskou obměnu tohoto oblíbeného koláče.
pondělí, 14 březen 2022
Víte, co je to vyvážená strava? Přece v každé ruce jedna tabulka čokolády. Tímto heslem se asi řídili i v Costa Coffee. Protože nová nabídka je vyložená čokoládová bomba. Najdete jí v dortech, ale i v novém kávovém drinku. Má afrodisiakální účinky a pomáhá i proti stresu. Tak proč si ji v různých formách občas nedopřát.
Strana 1 z 53