Kosmetika

čtvrtek, 13 květen 2021
Potěšte své smysly paletou bohatých barev zelené, růžové, a hnědé, které si libují v jarní poezii.
čtvrtek, 29 duben 2021
Zakladatelka dnes již celosvětově známé české rodinné značky Dermacol, Olga Knoblochová, oslavila své 88. narozeniny. I přes takto úctyhodné číslo byste Lady Dermacol její věk určitě nehádali, přestože za sebou nemá ani jeden estetický zákrok. Je totiž živoucím důkazem toho, že zdravý životní styl, optimismus a důkladná péče o tělo a duši jsou tím pravým elixírem mládí.
středa, 07 duben 2021
středa, 03 březen 2021
Bude to rok a půl, co se Miluši Bittnerové narodila rozkošná dcera Bettynka. Miluše se nám svěřila, že ve svých sedmnácti měsících je Betty téměř samostatná, proto pro českou Marilyn Monroe nebyl problém odskočit si na kliniku Esthé trošku vylepšit svou vizáž.
úterý, 02 březen 2021
První zmínky o balzámech na rty pocházejí ze Starověkého Egypta, kde byly výsadou vyvolených. Větší rozvoj ale zaznamenaly až ve 20. století, kdy se postupně začaly proměňovat v nezbytnost, jíž většina z nás nosí každý den u sebe. Podívejte se na 10 nejzajímavějších momentů, které vznik balzámů na rty provázely.
čtvrtek, 17 prosinec 2020
Slyšeli jste už někdy výraz Beautification? Nejvýstižněji by se do češtiny dal přeložit jako zkrášlování. Je to výraz, pod který plastičtí chirurgové schovávají různé drobné úpravy obličeje, které mají za úkol ho – jak již název napovídá – zkrášlit. A to co nejméně invazivními metodami.
úterý, 03 listopad 2020
Speciální prodyšný lak s kyslíkovou technologií. Laky zpevňují, hydratují a urychlují růst nehtů. Zabraňují loupání a lámání.
pátek, 17 leden 2020
„Veliký nos velikého ducha značí“ – prohlašuje nesmrtelný Cyrano de Bergerac z prken, jež znamenají svět, už od roku 1897. České přísloví  zatím tvrdí, že „podle nosa poznáš kosa“  a muži -  majitelé velkých nosů - toto úsloví rádi používají. Podle obecně přijímaného výkladu  totiž dává do přímé souvislosti velikost nosu s velikostí jiné, téměř opačné části mužského těla.
čtvrtek, 09 leden 2020
Máme pro vás kosmetické tipy pro každý den.
úterý, 10 prosinec 2019
Veganská značka SpaRitual uvádí na trh další novinky v oblasti prodyšných laků. Nová kolekce nese název The Art Of Becoming. Barvy jsou laděny do podzimních a zimních tónů.
Strana 1 z 12