Soutěže

čtvrtek, 16 červen 2022
Ideální dárek pro muže, který rád experimentuje s tvarem a délkou svých vousů! OneBlade Pro Na tvář a tělo umí zastřihovat, tvarovat i holit vousy jakékoliv délky. Jedním tahem a bez podráždění nebo poranění pokožky, protože se jí břit během holení vůbec nedotýká.
středa, 18 květen 2022
Dopřejte svým vlasům během žehlení jedinečnou péči: nová chytrá žehlička Philips Prestige s technologií SenseIQ snímá teplotu vlasů více než 20 000krát* během jediného stylingu a automaticky upravuje teplotu žehlení tak, aby vlasy zbytečně nepřehřívala. Díky tomu zůstává zachováno až 93 % jejich přirozené elasticity a pevnosti** a až 70 % jejich přirozené vlhkosti***.
úterý, 10 listopad 2020
EFKO-karton, s. r. o. z Nového Veselí se řadí mezi malou hrstku výrobců her a hraček, kteří doposud zachovali celou svou výrobu v České republice. Firma také disponuje vlastním vývojovým oddělením, které při navrhování produktů spolupracuje se speciálními pedagogy.
úterý, 16 listopad 2021
vánoční svátky jsou za rohem a adventní atmosféra dorazila i do Starbucks. Originální zimní nápoje letos opět obohatily nabídku o charakteristickou chuť Vánoc. Vychutnat si je můžete z ikonických vánočních sklenic a samozřejmě také z Reusable Red Cup-u. Ty, kteří se už nemohou dočkat svátků, určitě potěší návrat oblíbeného Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte, milovníky čokolády zase žhavá novinka Salted Caramel Hot Chocolate.
středa, 20 říjen 2021
Pěstování jablek má v českých zemích dlouhou tradici. Není divu, toto oblíbené ovoce je nejen velmi chutné, ale obsahuje také spoustu vitamínů. Nesmíme zapomenout ani na vysoký podíl vlákniny, která je důležitou složkou lidské stravy, navíc s mnoha benefity. České jablíčko můžete mít nyní vždy snadno po ruce, v podobě Fit Sušených jablečných kostiček a Fit Sušených jablečných kroužků.
středa, 13 říjen 2021
Češi rádi soutěží a také čím dál více při nákupu potravin upřednostňují kvalitu. Proto i letošní podzim spouští Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) spotřebitelskou soutěž „Stříhejte kolem dokola“, jejímž maskotem je panáček Klasáček. K účasti stačí jen kupovat výrobky se značkami kvality, jako například Klasa, Regionální potravina, Bio, které vystřihnete, nalepíte do herní karty a zašlete poštou.
pátek, 27 srpen 2021
Ocenění jako například Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka nemají za cíl upřednostňovat určité produkty před druhými. Naopak mají jednotlivým produktům pomáhat. A především jsou tady pro zákazníky. Pro jejich snazší orientaci v daném segmentu, které výrobky si jejich důvěru zaslouží, ať už z hlediska kvality, servisu vůči nim nebo přístupu k životnímu prostředí. Na tom všem totiž záleží, jak dokládá i zájem výrobců o program Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka, který překonal v letošním roce očekávání.
pátek, 27 srpen 2021
Pes, nejlepší přítel člověka, si zaslouží vždy jen to nejlepší. Rozmazlujte svého mazlíčka a pořiďte mu odběrový box Dogsie - balíček plný lahůdek a překvapení. Na e-shopu si také můžete pořídit nejoblíbenější produkty, například interaktivní podložku Dogsie salad nebo dentální Himalájskou tyčku.
středa, 28 červenec 2021
V souvislosti se závazkem stát se do roku 2030 zcela ‚zdrojově pozitivní‘ společností zavádí Starbucks zpoplatnění jednorázových kelímků částkou 1 Kč. Za vybrané peníze se budou sázet nové stromy. 
pondělí, 01 březen 2021
Máte-li rádi víno, ale nemůžete nebo nechcete pít alkohol, jsou pro Vás Dealko vína Bruno Marret správnou volbou. Tato vína jsou vhodná pro řídiče, těhotné a kojící ženy (dodávají jim řadu minerálů, vitamínů a stopových prvků), osoby se zdravotním omezením (např. cukrovkáře nebo lidi s trvalou medikací), sportovce (nízký obsah kalorií), vrcholné managery (zůstává čistá hlava) či pro rodinné oslavy od malých dětí až po prarodiče.
Strana 1 z 31