Auto & Moto

čtvrtek, 09 červen 2022
Toužíte objevit Prahu z jiné perspektivy? Vychutnat si vaše zážitky v menší skupině, na vodě a v soukromí? Pak přijměte pozvání od YachtBoat, jejichž malá flotila zahrnuje dvě moderní lodě Traweller YB35 typu "houseboat", které každá nabízejí plný komfort až pro jedenáct pasažérů plus kapitána. Vnitřní kajuta s barem zahrnuje kuchyň a samostatnou koupelnu s toaletou a sprchou.
pondělí, 30 březen 2020
Zájem o nemovitosti a jejich ceny dlouhodobě rostou i s ohledem na dobré prognózy vývoje trhu pro rok 2020. Každý kdo dnes chtěl prodat nemovitost, prodával za velmi dobré ceny a velmi rychle. Spousta lidí se rozhodla investovat do nemovitostí nebo si pořídit své vlastní bydlení. Nikdo však nedokázal předvídat pandemii koronaviru, která se zde objevila a která postupně ochromuje naši ekonomiku.
středa, 05 únor 2020
Produktové a digitální inovace pomáhají prodejcům automobilů zvyšovat tržby. Například autobazary mohou na základě analýzy dat přesouvat vozidla mezi pobočkami tak, aby byla k dispozici na místě s nejvyšší poptávkou. Chytré aplikace také pomáhají určit nejvýhodnější výkupní cenu ojetých automobilů. To jsou některé z inovací, za kterými stojí inovační laboratoř AuresLab.
pondělí, 26 srpen 2019
Nabízíme parkování ve 40 garážích   po celé Praze, a to jak v  historickém  centru tak i na okraji města. Záleží jen na Vás, kterou část  Prahy si vyberete. 
středa, 19 září 2018
Nabízíme parkování v řadě garáží po celé Praze, a to jak v  historickém  centru tak i na okraji města. Záleží jen na Vás, kterou část  Prahy si vyberete. 
středa, 20 červen 2018
Kdo měl tu možnost navštívit brněnský autosalon Cardion, nebude myšlenkou na uspořádání Design show překvapen. Samotný interiér showroomu je totiž pastvou pro oči, z čehož prim vede prosklená dílna. Podobně jako v některých restauracích můžeme nahlížet pod ruce kuchařům, tady mohou klienti sledovat, co se děje s jejich miláčkem – v tomto případě Volvem.
pondělí, 23 duben 2018
Možná to budete znát sami, projíždíte přeplněným centrem Prahy a marně hledáte místo k zaparkování. Do toho vám jde hlava kolem z barevně označených zón. Co na to teprve musí říkat řidiči, kteří po několikahodinové vyčerpávající cestě chtějí co nejrychleji, v klidu a bezpečí, poblíž svého hotelu a za normální cenu zaparkovat? Dnes už to mají jednodušší díky rezervačnímu portálu MR.PARKIT.
neděle, 25 březen 2018
Největší poskytovatel přepravních služeb v Praze TAXI PRAHA rozšiřuje své portfolio akvizicí TICK TACK a Green Prague. Taxi Praha roste. Leader na trhu osobní přepravy od 1.2.2018 rozšiřuje nabídku svých služeb o 2 nové značky TickTaxi a GreenPrague, které ve svých segmentech patří ke stálicím /nejznámějším.
pondělí, 04 prosinec 2017
„Pořád jdu do všeho po hlavě. Jsem jako ten blázen, který všechny ty výzvy zvedá ze země, protože to mám rád," nechal se slyšet Vlasta Korec, který je už známý svou vášní pro terénní auta. Odolat nejtěžšímu a nejnebezpečnějšímu závodu světa Rallye DAKAR 2018 opět nezvládnul, a tak se zkraje roku vydá na svou již šestou velkou rallye.
pondělí, 16 říjen 2017
Chtěli byste pohodlné auto, které bude vaším společníkem na cesty do města a na nákupy? Preferujete menší auto s plnou výbavou, které bude ideální pro městské cestování? Tak přesně pro vás jsme testovali vůz Kia Rio.
Strana 1 z 4