Cestování

pátek, 04 říjen 2019
Spolehnout se na předpověď počasí bude na podzim ještě těžší než v létě, a tak vám nabízíme speciálního podzimního průvodce, který vám zaručí, že si návštěvu podzimní Plzně užijete, i kdyby trakaře padaly. 
pondělí, 02 září 2019
Společnost AXXOS hotels & resorts je od počátku své existence leadrem v oblasti lázeňských služeb v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Důvodem je bezesporu vysoká kvalita zaměstnanců lázeňského provozu a profesionální vedení. Většina našich hotelů disponuje lázeňským nebo wellness zařízením, které mohou naši hosté využívat v  rámci pobytu a to z velké části zcela zdarma... 
středa, 07 srpen 2019
To, co je pro Londýňany Trafalgar Square, Newyorčany Broadway nebo Pátá Avenue či pro Rusy Rudé náměstí, je pro Pražany, ale i všechny Čechy Václavské náměstí. Václavák je symbolem hlavního města i celé země už více než 200 let. Přirozené obchodní i zábavní centrum Prahy proslulo již na přelomu 19. a 20. století.
pátek, 23 srpen 2019
Hvězda, lyra, ale také lebka. Stavby se zcela nečekanými půdorysy i tajemnou symbolikou najdete na zámku ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí. Jde o oslavu barokní gotiky a jejich autorem není nikdo méně významný než geniální architekt italského původu Jan Blažej Santini Aichel.
pondělí, 12 srpen 2019
Cenově i časově dostupná destinace. Maďarsko je, co by kamenem dohodil a výlet nevyjde vůbec draho. Najdete zde slavné lázně, protože Maďarsko je termálním rájem protkaným 118 prameny a je tady na 15 veřejných termálních lázní, kde se můžete vykoupat ve „vlažné vodě“ dosahující pouze 21°C nebo naopak „vařící lázni“ se 76°C.  
úterý, 04 červen 2019
Jedinečné termální prameny, výborná kuchyně, divoký noční život, nezapomenutelná příroda..., to je jen několik důvodů, proč stojí Maďarsko metropole za návštěvu. Všichni známe hlavní město Budapešt, ale i jíná místa stojí za návštěvu. Doporučejeme navštívit malebný resort v západní Maďarsku Resort Zala Springs.
pondělí, 22 červenec 2019
Do Maďarska na golf? Proč ne? Exkluzivní resort Zala Springs nabízí veškerý komfort pro každého náruživého golfistu. Apartmány se nachází v půvabné obci Zalacsány a golfové hřiště Zala Springs Golf Resort je první svého druhu v Maďarsku a je unikátní i v rámci celé střední Evropy.
středa, 21 srpen 2019
Ztracené zavazadlo je nepříjemná záležitost, která může zkazit třeba i celou dovolenou. Letecké společnosti sice dělají, co mohou, přesto se ale každý rok ztratí až 25 milionů kufrů. Může se stát, že tato situace potká při cestování i vás. Zeptali jsme se proto odborníka, jak postupovat, abyste zvýšili šanci shledat se s věcmi co nejdříve. A co dělat v krajním případě, když se zavazadlo nenajde.
pondělí, 12 srpen 2019
Dovolujeme si Vám představit společnost Axxos Hotels & Resorts, která v současné době provozuje již 11 hotelů s více než 500 pokoji, celkem ve 3 hlavních turistických destinacích České Republiky – v Praze, v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. V současné době jsou hotely děleny do 3 specifických a jedinečných kolekcí: Spa & Wellness Collection, Top Resorts Collection a Prague Collection.
čtvrtek, 08 srpen 2019
Jablko patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější ovoce u nás, a v některých končinách už nastává jeho sklizeň. V českých kuchyních se velmi často objevují recepty spojené právě s jablky. Ať už je to štrúdl, salát s karamelizovanými jablky nebo třeba jablečný ocet. Zatímco u nás se sklidí zhruba 230 000 tun jablek ročně, v Jižním Tyrolsku je tomu přes jeden 1 000 000 tun.
Strana 1 z 25

MPI web banner 468x60 3