čtvrtek 25. červen 2015 0:00

KOLEKCE ORSAY PODZIM / ZIMA 2015

Léto začalo, ale v ORSAY již připravili novou kolekci na podzim a zimu. Na co se můžeme těšit?

Nová kolekce je je variací na téma rozmanitých stylů, textur a barev. Kralují tmavé a výrazné barvy: od černé a šedé, přes tmavě modrou, svůdnou červenou a zelenou až po léto připomínající pouštní písek. Na výsluní se vrací široká, černo-bílá mřížka, známá jako „window check", ozdobí především oversize modely.

 

Výraz modelům udělují různé struktury a vzory, jako je krajka, tvíd, satén, lakovaná kůže nebo nenahraditelná kožešina. Ochránci zvířat se nemusí bouřit, v kolekci jsou použity kožešiny umělé. Dále se objevují vzory indonéských květin a ethno vzory. Nechybí ani tradiční džínové šaty.

 

Jedním z nejmódnějších trendů pro podzim a zimu jsou odkazy na gotiku - elegantní černé krajky v kombinaci s tmavě modrou a stříbrem nebo vrstvené modely.

 

Trendem přicházející sezóny jsou také střihy zdůrazňující ženské tvary, stejně jako ty spíše pánské, ovšem rovněž smyslné modely. Nabídkou ORSAY pro podzim-zimu 2015 je kolekce obklopená pařížským šarmem a elegancí s výrazným nádechem městské nonšalance.