pondělí 13. říjen 2014 0:00

Soutěžte o vouchery do obchodního centra Atrium Flora

Pokud byste si rádi zakoupili nějaké nové podzimní či zimní oblečení v některém ze skvělých obchodů centra Atrium Flora, tak neváhejte a zasoutěžte si o voucher! Stačí správně odpovědět na otázku níže a třeba právě na Vás se usměje štěstí.

Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům velké množství značkových obchodů s módou, vybranými službami a zábavou. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

Obchodní centrum aktuálně pořádá také jedinečnou soutěž, která vyvrcholí ve středu 22. října 2014 právě v prostorech centra Atrium Flora.

Akce s názvem Staň se tváří Flory je soutěž, jíž se mohou zúčastnit všechna krásná děvčata, jejichž snem je stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v Praze. Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000,- Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra.

Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky vybraných značek (Guess, Kara, Triumph, Vabacci a další) a různá taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qašy a další jiná taneční vystoupení).

Atrium Flora 1

Kde se nachází obchodní centrum Atrium Flora?

1. Praha 3

2. Praha 10

3. Praha 1

 

Nápovědu a kompletní informace o akci a přihlašování do soutěže najdete na webových stránkách: http://www.atrium-flora.cz/ https://www.facebook.com/AtriumFlora

Správnou odpověď posílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 28. října 2014 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "flora"

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.