středa 8. říjen 2014 0:00

Vyhrajte s výrobky Jaroměřické mlékárny!

Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a pomazánkových másel, si zakládá na kvalitě a tradičních postupech.

Přímo v Jaroměřicích nad Rokytnou se tak zpracovávají výhradně domácí suroviny. Hotové výrobky neobsahují „éčka“ a díky své mimořádné kvalitě získaly celou řadu významných ocenění. Více na www.mlekarna.cz

Pro dva z vás, kteří správně zodpoví následující otázku, jsou připraveny poukazy na měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny (každý v hodnotě 1000 Kč). Dvakrát během jednoho měsíce vám bude až domů doručený balíček vybraných smetanových a porcovaných sýrů i pomazánkových másel z Jaroměřické mlékárny pro celou rodinu.

Jaroměřická mlékárna vyrábí podle tradiční receptury čerstvý, krémový sýr, který nese jméno bájného ptáka, symbolu znovuzrození a nesmrtelnosti. Jak se tento smetanový sýr jmenuje?

a) Fénix

b) Ohnivák

c) Turul

Správnou odpověď najdete na www.mlekarna.cz

Správnou odpověď posílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 28. října 2014 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "mlekarna"

Výherci budou informováni emailem či telefonicky.

Zdroj foto: Zuzana Machová