čtvrtek 18. září 2014 0:00

Jubilejní 30. autorská kolekce „IVN na vodě“

„S trochou podzimní nostalgie, ale s překrásným úsměvem, kterým žena září…“- tak Ateliér IVN představil svoji novou autorskou kolekci s názvem „IVN na vodě“, která vznikla k „oslavě“ 22-tých narozenin založení značky.  

1

„S trochou podzimní nostalgie, ale s překrásným úsměvem, kterým žena září…“- tak Ateliér IVN představil svoji novou autorskou kolekci s názvem „IVN na vodě“, která vznikla k „oslavě“ 22-tých narozenin založení značky.

Nápad se zrodil na základě dlouhodobé spolupráce s plovoucím hotelem GreenYacht.

Na palubě hotelu se po mole „procházely“ zimní vestové pláště, originálně řešené kalhoty, svetrové variace elegantních sak a naopak sportovně laděné, přesto velmi sexy působící šaty.

3

Závěrečná večerní kolekce byla laděna v čistě minimalistickém akcentu, tak typickým pro návrhářku Ivanu Jedlička. Hladké, čisté linie, nová střihová řešení, tlumené barvy základních materiálů, tiché detaily, vše v souznění s mladistvým a svěžím dojmem.

Ivana Jedlička, zakladatelka a majitelka značky IVN komentuje:Vždy se mi líbila móda, která odolává času a klade důraz na každý detail: prošití, dírky, knoflík..., jednoduše, zbavení se všeho nepotřebného. U profesní módy přidávám účelnost, praktičnost a sounáležitost s interiérem. Otisknout do uniformy záměr a dotvořit dojem z daného prostředí, to je cíl naší značky.

4

o IVN

Módní ateliér IVN založila návrhářka Ivana Novotná-Jedlička společně s Hanou Kloudovou v roce 1992
v Karlových Varech. Firmu IVN tvoří dvě odlišné, svým zaměřením se přesto doplňující, linie.

Pod značkou IVN - „business woman light….“, lze najít módní kolekce pro aktivní ženu, nic okázalého, žádné výstřelky či uniformita, jen nadčasové, kvalitně zpracované a originální modely, které v sobě kloubí pohodlí a sexy vzhled.

Druhou „stěžejní“ značkou je IVNprofi, pod kterou firma vytváří profesní uniformy. Ty jsou určeny pro boutique hotely, hotelové sítě, restaurace, kavárny a bary, kasina, banky, soukromé kliniky, wellness & spa resorty a obchodní řetězce. Důraz u všech profesních uniforem značky IVNprofi je kladen na pohodlí, střihové detaily, kvalitu a sounáležitost k prostředí a identitě zákazníka.