úterý 19. duben 2016 0:00

Jak bude vypadat ten nejdůležitější DEN & NOC ve Vašem životě

Jakmile se ženě zaleskne na pravém prsteníčku zásnubní prsten, s radostí se vrhne do výběru těch nejkrásnějších šatů, dokonalé květinové výzdoby, rautu, romantického místa a spoustu dalších důležitých nezbytností. Rozpočet se začí-ná postupně navyšovat a snoubenka začíná zvažovat jednotlivé položky.
A právě proto, aby „den D" byl dokonalý, můžou si nevěsty spoustu darů vysoutěžit v již pátém ročníku jedinečné soutěže Souboj nevěst. Patronátu nad letošními fina-listkami se ujaly budoucí nevěsta, moderátorka a Česká Miss 2013 Gabriela Kra-tochvílová a herečka Ivana Jirešová.

 

Šaty od návrhářky Alice Abraham, exkluzivní kolekce spodního prádla francouzské značky YOKA SOLA, ubytování v luxusním pražském hotelu THE GRAND MARK PRAGUE, snubní prsteny, koordinace svatby, květinová výzdoba, svatební cesta či jedinečný film o životě snoubenců, nejen toto získá letošní vítězka Souboje nevěst. „Jsem moc ráda, že se nám podařilo uspořádat již pátý ročník, máme s celým týmem obrovskou radost, když se nám soutěžící z již předešlých ročníků ozývají se svými zážitky ze svatebních dnů," uvedla zakla-datelka soutěže Lucie Kopecká

 

A proč se patronkami soutěže staly právě Gábina a Ivana? „Chtěla jsem si obléknout krásné šaty a alespoň na chvíli se cítit jako princezna," zasnila se Ivana. To Gábina má praktičtější důvod: „Svatby jsem vždy milovala, proto je mi téma soutěže velmi blízké. Jako budoucí ne-věsta si navíc myslím, že se na tuto roli perfektně hodím, a tak jsem nadšena, že jednou z patronek Souboje nevěst jsem právě já."

 

Dvanáct finalistek se utká v bitvě o pohádkové věno dne 23. dubna 2016 v hotelu Am-bassador Zlatá Husa. Lístky na finále jsou již teď v předprodeji.

 

Více informací o soutěži se dozvíte na www.soubojnevest.cz a v časopise Tvoje svatba.