středa 19. listopad 2014 0:00

Vánoční kurz domácí přírodní kosmetiky, vyrobte dárky pro mámu, kámošku i přítele.

Procházky se svařákem a teplými kaštany s našimi blízkými, pečení cukroví, žádný spěch - to je naše představa pohodového adventu. A vaše? Pokud se stejně jako my chcete vyhnout stresu v nákupních centrech při shánění dárků, přijďte na speciální vánoční kurz Kosmetiky hrou, kde si dárky vyrobíte.

Vánoce se kvapem blíží a vymýšlíte, co vašim blízkým nadělit pod stromeček? Chcete být kreativní a především potěšit? Na speciálním vánočním kurzu domácí přírodní kosmetiky si vyrobíte devět originálních dárků, které si i krásně zabalíte a vyzdobíte. Do štědrého dne můžete už jenom ochutnávat cukroví a užívat si pohodu se svými blízkými.

 

Kurzy se uskuteční 29. 11. a 6. 12. ve škole Pecka na Pražského povstání, kde si nejenom vyrobíte dárky, ale užijete si i předvánoční atmosféru a ochutnáte spoustu dobrot. (V případě zájmu otevřeme další termíny). Pokud nemáte čas, můžete potěšit i stylovým dárkovým poukazem na kurzy výroby domácí přírodní kosmetiky, které jsou pro začátečníky i pokročilé.

Dárky i pro milého a dědečka

 

Zvolili jsme kombinace vhodné především pro zimní období, které určitě nejen potěší, ale i zahřejí! Z čistě přírodních ingrediencí nejvyšší kvality. A nebojte, obdarovat můžete i vašeho milého, tatínka nebo dědečka.

 

* Vyrobíme hydratační balzámy na rty z kvalitního kakaového másla, ricinového oleje a vůní citronové trávy, které se hodí do zimních dnů.

* Namícháme uvolňující voňavé oleje, které jsou vhodné na masáže, do koupele a na tělo po sprše. Základem bude kvalitní slunečnicový a sezamový olej, který doladíme vůní mandarinky.

* Do krásných skleněných dóziček připravíme výživnou himalájskou koupelovou sůl s brusinkami.

* Pro pány, je možné vyrobit osvěžující přírodní vodu po holení, která dodá příjemný pocit, hojí a krásně voní.

Dárky v krásných nádobách vyzdobíme cedulkami, sušeným ovocem, skořicí a krásnými vánočními stužkami. A máte hotovo!

Cena kurzu: 1600 Kč

 

Dárkové pouzkazy na kurzy

 

Ti, kteří nemají čas dárky vyrábět, nemusí smutnit, můžete své blízké potěšit stylovým dárkovým poukazem na naše kurzy domácí přírodní kosmetiky. Podrobnosti o kurzech naleznete na www.kosmetikahrou.cz

 

Ceny poukazů:

Dílny na výrobu domácí a přírodní kosmetiky: 1100 Kč

Úvod do výroby domácí a přírodní kosmetiky: 1000 Kč

Výhodná kombinace obou kurzů: 1800 Kč

 

KOSMETIKA HROU

O Kosmetice hrou – aneb vyrobit se dá téměř cokoliv

 

Na kurzech Kosmetiky hrou vás naučíme, jak si vyrobit úžasnou čistě přírodní kosmetiku, která nebude vaše tělo zatěžovat syntetickými látkami. Lektorky Judita a Petra vám rády předají své zkušenosti a znalosti o výrobě domácí přírodní kosmetiky, přitom si užijete spoustu zábavy a příjemnou atmosféru. Naším mottem je, že vyrobit se dá opravdu téměř vše - pečující přípravky o pleť pro vás i miminka, dekorativní kosmetiku a úžasné parfémy, deodorant, prášek do myčky a pračky, aviváž, čistící přípravky do domácnosti a mnoho dalších.

 

Každá se může proměnit v alchymistku, být kreativní a přitom pečovat o zdraví sebe i svých nejbližších. Zjistíte, že kvalitní BIO výrobky nemusí být drahé, stačí vědět, jak na to. Mnoho surovin naleznete i ve své kuchyni a ostatní vám poradíme, kde nakoupit. V čase blížících se vánoc může být vlastnoručně vyrobená kosmetika i skvělým dárkem, který zaručeně potěší. U každého kurzu je pro nás důležité, aby jste si odnesli nejenom skvělé výrobky, ale také zjistili, proč kosmetiku vyrábět, jak o sebe pečovat, a k tomu získali dobrý pocit z vlastní výroby. Vždy máme připravené zdravé a chutné občerstvení a nechybí ani čaj nebo káva.

 

Na stránkách www.kosmetikarhou.cz naleznete aktuální kurzy. Také zde zjistíte, kde nakupovat suroviny na domácí výrobu kosmetiky a recepty i videonávody.

 

Proč jít na kurz?

 

Judita Klimentová, která založila Kosmetiku hrou, přirovnává výrobu kosmetiky k pečení koláčů: " Vezmeme ingredience, smícháme ve správném poměru, přidáme vůni a barvu a čekáme, zda se to povede." Abyste nemuseli experimentovat s recepty na internetu a čekat, zda se výrobek podaří, přijďte na vybraný kurz, a s výsledkem budete zaručeně spokojeni. Zjistíte, že vyrobit se dá opravdu téměř vše!

 

V příjemném prostředí školy Pecka si můžete odpočinou, dát prostor své kreativitě a naučit se mnoho zajímavého o výrobě domácí přírodní kosmetiky. Lektorky vám pomohou vybrat ingredience, které jsou vhodné přímo pro vaši pleť a poradí vám, jak o ni pečovat.

 

10 důvodů, proč vyrábět přírodní domácí kosmetiku

 

1. Nezatěžujete tělo syntetickými látkami, chemickými barvivy, vůněmi a konzervanty

2. Přesně víte, z čeho je váš kosmetický produkt vyrobený

3. Ušetříte

4. Vždy můžete potěšit rodinu a přátele krásným dárkem, který sami vyrobíte

5. Mnoho surovin na výrobu kosmetiky naleznete ve své kuchyni

6. Domácí výroba je ekologická

7. Kosmetika, kterou vyrobíte, není testovaná na zvířatech

8. Je to jednoduché

9. Je to zábavné

10. Je možné si vyrobit opravdu všechno

 

KOSMETIKA HROU

 

Na kurzy je možné se objednat na stránkách www.kosmetikahrou.cz, kde se dozvíte i více informací. Také nás můžete sledovat na facebooku Kosmetika hrou, kde se dozvíte všechny novinky a zajímavosti o přírodní domácí kosmetice.

Pro více informací o Kosmetice hrou kontaktujte Terezu Máčelovou na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na