čtvrtek 2. duben 2020 0:00

Vzory jsou zpět

Na tapetách, textiliích a samozřejmě také na podlahách! Tentokrát se však nevyskytují v tradiční doprovodné roli, ale mají prostor projevit se naplno. Vzory se v současné době dostávají do středu pozornosti a zasluhují si plné uznání coby dominantní prvek interiérů po celém světě.

Zcela v duchu tohoto trendu připravila společnost Quick-Step novou kolekci laminátových podlah „Impressive Patterns“ a také novou kolekci dřevěných podlah „Disegno“. Impressive Patterns – laminátová sestra kolekce dřevěných podlah Intenso od společnosti Quick-Step – je ideální pro ty, kdo chtějí v interiéru použít geometrický vzor chevron, zatímco kolekce Disegno nabízí klasický motiv rybí kosti i motiv pleteného proutí.

 

IMPRESSIVE PATTERNS, LUXUSNÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

 

Nové vzory laminátových podlah se podobají skutečnému dřevu vzhledem, strukturou i na dotek, k čemuž přispívá kombinace velikosti a hloubky vnitřních drážek v dekoru. Každé jednotlivé prkno má více kusů dřeva ve vzoru, což zejména ve spojení se systémem Uniclic usnadňuje instalaci. Design kolekce Impressive Patterns vyniká ještě více díky svým funkčním vlastnostem. Všechny podlahy jsou voděodolné, což usnadňuje jejich čištění a údržbu. Podlahu je dokonce možné použít i v místnostech, ve kterých se často dostanou do kontaktu s vodou, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Kolekci Impressive Patterns nabízíme ve dvou úchvatných dekorech: luxusní čtverce Royal Oak nebo vzor Chevron, který lze nainstalovat ve dvou směrech. Ať už si vyberete cokoli, výsledkem bude dokonalá, stylová a nadčasová podlaha, kterou si budete užívat celá léta.

 

ROYAL OAK – ZÁKLAD VYTŘÍBENÉHO VKUSU

 

Royal Oak navozuje atmosféru nádherného paláce nebo francouzského zámku. Tato prkna po sestavení vytvářejí překrásné velké čtverce a místnost díky nim působí jako prostorný taneční sál. Čím více prken použijete, tím větší čtverce můžete vytvořit. Výrazný geometrický vzor podlahy zjemňuje povrchová úprava kartáčovaného dřeva doplněná sytými tmavými tóny. Royal Oak je k dispozici ve dvou barevných variantách – v tmavě hnědé a v barvě přírodního dřeva.